| Blahoželáme! | Bardejov 

Veľkoplošné LED obrazovky

Potrebujete reklamu? Spoločnosť Proxis, spol. s r.o. poskytuje komplexnú realizáciu veľkoplošných LED obrazoviek pre rôzne využitie, od reklamných obrazoviek v exteriéry až po obrazovky na štadiónoch.
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a zaškolením obsluhy velkoplošných LED obrazoviek s použitím v exteriéry alebo interiéry. Obrazovky sú na slovenskom trhu novou formou rLED screeneklamného média. Taktiež ponúka dynamickú technológiu klientom ako novú alternatívu k zaužívaným reklamným médiam. Nová dynamická reklama prebehla vo vyspelých krajinách staromódne plagáty, bilboardy, bigboardy a megaboardy. Nové médium v sebe zahŕňa inovatívnosť s najvnímavejším ľudským zmyslom, a to zaručuje dobrú zapamätateľnosť s najvyššou mierou oslovenia klienta. Reklamné zariadenie je mnohonásobne výkonnejšie a efektívnejšie pri zadávaní veľkého množstva zobrazovaných informácií. LED obrazovka je jasnejšia ako štandardné tabule, je viditeľná z väčšej vzdialenosti, aj v priamom slnečnom svetle a zobrazuje video, 3D animácie, TV show, priame prenosy, prezentácie a vizuálne efekty na upútanie pozornosti. Základom LED obrazovky sú moduly, ktoré predstavujú najmenšiu stavebnú časť ďalších formátov, ktoré je možné zostaviť. Je možné zostaviť LED obrazovky v rôznych rozmeroch a pomeroch strán. Všetko záleží od Vašej predstavivosti alebo požiadaviek k danej akcii.

Možnosti využitia:

  • pre živé prenosy
  • pri kultúrnych, športových a spoločenských akciách
  • digitálny signál z video kamier aj dáta z externých videostrižien
  • ako multimediálne billboardy pre reklamné účely
  • obsah obrazovky PC a signál z televíznej PC karty
  • statické obrázky, video spoty aj signál z DVD prehrávača
  • statický i pohyblivý text v horizontálnom alebo vertikálnom smere
  • dáta z časomier, meračov alebo technických čidiel

V prípade záujmu si môžete objednať LED obrazovky od veľkosti ph2,8 až po ph32.

obrazovka

Základná charakteristika
Obraz je tvorený s veľkým množstvom svietiacich LED diód, ktorých farbu, jas, aj kontrast možno upraviť pomocou počítačového programu. Výsledkom, ktorý sa zobrazí na LED obrazovke, je jasný obraz, video alebo text, ktorý je plne farebný a výborne čitateľný aj za prudkého denného svetla, či tmavej noci. LED obrazovky sa používajú v interiéry aj v exteriéry za extrémnych teplotných podmienok.

Čo je LED dióda?

Luminiscenčná dióda (Light Emitting Diode, svetelná dióda, elektroluminiscenčná dióda, LED, LED dióda, zriedkavo žiarivá dióda, dióda emitujúca svetlo, ľudovo ledka) je polovodičová elektronická súčiastka, ktorá vyžaruje úzkospektrálne svetlo, keď ňou prechádza elektrický prúd v priepustnom smere. Svietiaci efekt je následkom žiarivej rekombinácie

LEDelektrón-dierového páru a je formou elektroluminiscencie. Farba vyžarovaného svetla závisí od štruktúry PN prechodu aj od použitého materiálu. Vďaka výskumu polovodičových heteroštruktúr je možné vytvorenie LED a laserových diód, na ktorom pracoval ruský vedec Žores Ivanovič Alfiorov. Prvú prakticky použiteľnú LED diódu vyvinul v roku 1962 kanadský vedec Nick Holonyak.

Technológia zobrazenia

Obrazovky sa vyrábajú v rozmanitej škále možností s rôznou veľkosťou pixelov a dvomi zobrazovacími technológiami, a to Real pixel a Virtual pixel. Rozdiely medzi technológiou Virtual Pixel a Real Pixel:

  • Real pixel - je najjednoduchšie riešenie, fyzická veľkost pixelu (LED diódy) na LED obrazovke sa rovná velkosti pixelu zobrazeného na obrazovke, fyzické rozlíšenie sa rovná rozlíšeniu obrazovky.
  • Virtual pixel - obrazovky vytvárajú obraz z LED priradeným pixelom, ako aj zo susedných diód, čo umožňuje optické rozlíšenie, ktoré je dvakrát väčšie ako fyzické rozlíšenie obrazovky.

 

virtual pixel


viac info: VEĽKOPLOŠNÉ OBRAZOVKY.sk